Marketing sportowy - nasza zajawka - Pokój Numer Trzy
188
post-template-default,single,single-post,postid-188,single-format-standard,bridge-core-2.6.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Marketing sportowy – nasza zajawka

Marketing sportowy – nasza zajawka

Marketing sportowy to podstawa działania każdego klubu i każdej dyscypliny sportowej. Dzięki niemu można osiągnąć cele zarówno w dotarciu do kibiców jak i nowych sponsorów. My uwielbiamy te tematy! 

W czym możemy pomóc?

  1. Identyfikacja wizualna
  2. Social Media
  3. Oferty sponsorskie
  4. Gadżety sportowe

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie i szczególnie. Jednak jak wspominamy w tytule – sport to też nasza zajawka. 🙂  Sport to są te momenty, w których serce bije mocniej, a my to uwielbiamy. Dlatego szczególne miejsce w naszych sercach ma marketing sportowy.

01. Identyfikacja wizualna to wizytówka każdego klubu, akademii czy wydarzenia sportowego. Jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie i to ono może decydować o powodzeniu całego projektu. Doskonały herb lub logo, świetna wizytówka zostawiona podczas rozmów ze sponsorami lub mediami, eleganckie wydruki, które na długo zostaną w pamięci. To tylko kilka małych przykładów tego co możemy przygotować. Dla nas nie ma ograniczeń! Współpraca z nami to pomysł, projekt i realizacja w jednym miejscu. Z nami nie musisz się
o nic martwić, to my zajmiemy się wszystkim.

02. Dziś media społecznościowe to narzędzie bez, którego sport nie istnieje. Z pasji do nowych mediów oraz tego co dzieje się tu i teraz mamy przyjemność zaproponować  kompleksową obsługę Social Media na portalach
Facebook, Twitter, Instagram czy Linkedin, oczywiście mając na uwadze wszystkie najnowsze trendy. Jako jedni z nielicznych nie czekamy na treści, to my tworzymy je dla Was, obsługując kompleksowo nowoczesne kanały komunikacji z Klubami. Znane też są nam wszystkie dostępne możliwości reklamowe, które pozwolą rozwinąć  pozyskać nowych fanów  czy sponsorów, a z obecnymi utrzymać kontakt budując długotrwałe relacje.

03. Doskonała pod względem wizualnym i tekstowym oferta sponsorska to narzędzie, które pomoże w zdobywaniu nowych podmiotów chcących wspierać sport, a działania pro-sposnorskie w mediach społecznościowych, czy stronie internetowej pozwalają utrzymywać wieloletnie relacje biznesowe.

04. Szalik, proporczyk, plakat to dziś standard. My możemy zaproponować, zaprojektować i wyprodukować gadżety. Takie,  które nie tylko zostaną zapamiętane na długo, ale przyniosą zarówno wizerunkowe jak i biznesowe korzyści.

Część z naszych sportowych wyzwań znajduje się w zakładce realizacje.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.