Film reklamowy firmy Górko - Pokój Numer Trzy
806
post-template-default,single,single-post,postid-806,single-format-standard,bridge-core-2.6.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Film reklamowy firmy Górko

Film reklamowy firmy Górko

Oprócz przygotowywania między innymi materiałów drukowanych i reklam outdoorowych oraz świadczenia konsultacji marketingowych, nasza agencja specjalizuje się również w tworzeniu materiałów multimedialnych. Tym razem, na zlecenie firmy Górko, przygotowaliśmy film przedstawiający zalety systemu Master Key.

Zrealizowana przez nas produkcja obejmowała przedstawienie zasad funkcjonowania systemu, jego zalet oraz produktów, z którego został on wykonany. Ponadto swoją opinią na temat działania układu podzielił się właściciel Browaru Ukiel, klient firmy Górko.

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem podobnego filmu, który nie tylko zareklamuje Wasze przedsiębiorstwo, ale również przedstawi oferowane przez Was produkty czy usługi, zapraszamy do kontaktu.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.